Dzień nauczyciela.

Jak co roku o tej porze, przypada jedno z najważniejszych świąt – Dzień Nauczycieli, święto pracowników oświaty. Dla uczniów jest to również powód do świętowania i wyrażania wdzięczności swoim nauczycielom i wychowawcom, którzy są mistrzami, przewodnikami, a nawet przyjaciółmi w najtrudniejszym okresie uczniowskiego życia. Każdy docenia obecnie to, że pracujemy na dawnych zasadach, toteż radujemy w dwójnasób tym, że możemy być wszyscy razem. Hasłem tegorocznej uroczystości stały się słowa piosenki ,,Słońce niech będzie tam, gdzie Ty”

Uczniowie z klas IVa, VIIa, VIIIa i VIIIb włączyli się w przygotowanie akademii z okazji DN w różnorakiej formie dziękując za te lata, które przemijają, za poświęcony czas, zaangażowanie i wytrwałość, za dobre słowa, które dodają im skrzydeł i pozwalają uwierzyć we własne siły, za codzienny przykład, jak być mądrym i dobrym człowiekiem, a klasa VIIa przygotowała nawet taniec ,,Jeruzalem”. W każdym wypowiedzianym słowie, czy piosence wyczuwało się zaangażowanie i serdeczność małych aktorów, toteż młodzi artyści zebrali głośne brawa za swój doskonały występ, podziękowania od nauczycieli i Pana Dyrektora, natomiast od Rady Rodziców- pudła z ciastkami. Tak jak podkreślił w swoim przemówieniu Pan Dyrektor, obecne czasy, to wielki sprawdzian z miłości, który piszemy wszyscy realizując go dzień po dniu. To prawda.

Razem z nauczycielami i pracownikami naszej szkoły tego dnia byli też zaproszeni rodzice oraz Pani Dyrektor- ZOE- Marta Kozdroń.

Dziękujemy Wszystkim, którzy ubogacili święto DN dobrym słowem, życzeniami, pozytywnymi wspomnieniami z lat swojej młodości. Niech każdemu świeci słońce na jego życiowych drogach.