Podziękowania

 

Dnia 20 grudnia 2019 r na uroczystej szkolnej Wigilii podziękowaliśmy naszym Przyjaciołom, którzy w ostatnim czasie wsparli nasze szkolne działania na rzecz naszego chorego  ucznia- Kubusia Tuczyńskiego. Otrzymali od nas dyplomy z dedykacją jak i symboliczne anioły, które będą im przypominały o tym, że warto być dobrym i dawać niezdecydowanym właściwy przykład, a wiemy, że przykład zmienia ludzi.

 1.

Dla Jakuba Tuczyńskiego, dzielnego ucznia naszej szkoły im bł. S. Julii Rodzińskiej, który uczy nas pokory wobec losu, radości cieszenia się każdą chwilą i który budzi nas do prawdziwego życia.
Nadajemy  tytuł ,,Królewskiego Muzyka”
,,Twoja muzyka, dzielny Rycerzu, jest czasem cicha, czasem jest głośna. Trącasz w klawisze skrzydłem jak motyl, aż serce zagra pieśń o miłości!  Twoi przyjaciele Grudzień 2019

2.

Dla Pana Mariana Hazy, Przyjaciela Szkoły im bł. S. Julii Rodzińskiej za to, że słyszy sercem wszelkie nasze prośby i śpieszy, by je wzmocnić mocnym forte.
Nadajemy tytuł: ,,Mistrza Dobrych Wrażeń”
,,Graj muzyku dla nas wszystkich, by muzyka niosła szczęście, Graj nam Mistrzu Dobrych Wrażeń, niech to szczęście w nas zostanie

3.

Dla Pana Roberta Stefańskiego, Przyjaciela Szkoły im bł. S. Julii Rodzińskiej za to, że widzi sercem nasze potrzeby i śpieszy, by je malować w kolorach miłości.
Nadajemy tytuł: ,, Mistrza Duchowego Malarstwa”
,,Dziel się Mistrzu piękną chwilą, choć odejdą, lecz przeżyją. Maluj Mistrzu je najpiękniej, aż na wszystkich spłynie szczęście”. 

4.

Dla Pana Krzysztofa Orzechowskiego, Przyjaciela Szkoły im bł. S. Julii Rodzińskiej za to, że czuje nasze pragnienie i śpieszy, by nasycić nasze zmysły bajecznym smakiem owocowym.
Nadajemy tytuł: ,,Mistrza Bajecznego Smaku”
,,Mistrzu Smaku, dziękujemy, za rozkosze nie z tej ziemi! Smak dzieciństwa pozostanie, jak pierwsza radość wpisana w pamięć”

5.

Dla Pani Renaty Ząber, Przyjaciółki Szkoły im bł. S. Julii Rodzińskiej za to, że zna nasze słabości i potrafi je zaspokoić  na słodko.
Nadajemy tytuł: ,, Mistrzyni Kryształowego Serca”
,,Kto ma serce kryształowe, ten nie musi działać słowem. Kryształ błyszczy  w ogniu czynów  i nazywa się jak? Miłość!”

6.

Dla Pani Katarzyny Pierzchały naszej pracowitej Mrówki, która zawsze jest tam, gdzie Jej potrzebują, gotowa do pomocy, niesie ją z sercem na dłoni
Nadajemy tytuł ,,Mistrzyni Cichego Anioła”
bo kiedy jest dobrze  wspólnie z wszystkimi wysyła w świat promienie szczęścia, a kiedy źle, jest wsparciem i pocieszeniem. Cichy Anioł tu i tam, niesie pomoc wam i nam
Życzymy szczęśliwych świąt

7

Dla naszej pracowitej Pszczółki, Pani Urszuli Marszałek, która nieustannie jest czymś zajęta. Każde jej słowo staje się owocem dla tego, kto ją o coś prosi i jest pewny, że i nigdy nie usłyszy „przyjdź później”
Nadajemy tytuł ,,Mistrzyni Dźwięczącej Chwili”
Bo kiedy dzwonek dzwoni, każdy biegnie do kogo? A do niej!
Pani Ulko kochana, kredę potrzeba, a dla mnie kanapka. Już  inny o wodę pyta. Tak właśnie trwa dźwięcząca chwila…
Życzymy szczęśliwych świąt  

Społeczność szkolna Grudzień 2019