NOCKA W SZKOLE

Dzięki inicjatywie naszego przewodniczącego szkoły – Filipa Jabłońskiego w minionym tygodniu – z wtorku na środę uczniowie klas 7a, 7b i 8 mieli niepowtarzalną okazję spędzić noc w szkole. Była to nagroda za ich zaangażowanie i pomoc w pracę Samorządu Uczniowskiego, która w znaczący sposób przyczyniła się do sukcesów i atrakcyjności naszej szkoły. Wieczór rozpoczął się emocjonującym turniejem siatkówki, gdzie młodzież rywalizowała w przyjacielskiej atmosferze, pokazując swoje sportowe umiejętności. Następnie pani Małgorzata Podwika poprowadziła zabawy integracyjne, które pozwoliły nam lepiej się poznać i zacieśnić więzi między klasami. Nie zabrakło również chwili wytchnienia przy pysznej pizzy, która dostarczyła energii na resztę nocy. Niespodzianką wieczoru była wizyta pana dyrektora, który chyba chciał sprawdzić, czy grzecznie się bawimy i oczywiście się na nas nie zawiódł! Jego obecność dodała nam motywacji do dalszej zabawy i pokazała, jak ważne jest wsparcie nauczycieli i kadry zarządzającej dla naszej szkolnej społeczności. Później miało odbyć się wspólne oglądanie filmu, ale jednak wieczorne pogaduszki w śpiworach były lepszą atrakcją. To niezapomniane nocowanie w szkole było nie tylko świetną zabawą, ale również dowodem na to, że współpraca i zaangażowanie przynoszą wspaniałe efekty. Dziękujemy opiekunom całego wydarzenia: pani Monice Kłap, pani Klaudii Tworzydło i pani Małgorzacie Podwice, bo wiemy, że tej nocy raczej nie naładowały baterii na kolejny dzień. Mamy nadzieję, że takie wydarzenia staną się naszą szkolną tradycją!