WYBORY do Samorządu Uczniowskiego!

Pragniemy podziękować wszystkim uczniom, którzy odważnie wystąpili jako kandydaci do Samorządu Uczniowskiego. Wasze prezentacje były inspirujące, a propozycje zmian i projektów imponujące. Podczas prezentacji kandydatów, które odbyły się w 26 września, mieliśmy okazję poznać Wasze cele i marzenia związane z naszą szkołą.
Każdy kandydat miał szansę przedstawić swoje pomysły na poprawę życia szkolnego oraz przekonać uczniów, dlaczego warto oddać na niego lub nią swój głos. Było to ważne wydarzenie, które pokazało, jak wiele energii i zaangażowania jest wśród naszej społeczności uczniowskiej.
Z przyjemnością ogłaszamy wyniki dzisiejszych wyborów do Samorządu Uczniowskiego, które zostały przeliczone przez powołaną komisję po zakończeniu wyborów:
– Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego: Filip Jablonski kl. 7b
– Zastępca Przewodniczącego: Izabela Tuczyńska kl. 8
– Sekretarz Samorządu Uczniowskiego: Amelia Ogórek kl. 5b
– Opiekunowie SU: Pani Monika Kawula Kłap i Pani Małgorzata Podwika.
Gratulujemy wszystkim wybranym kandydatom i życzymy owocnej pracy na rzecz naszej społeczności uczniowskiej! Dziękujemy również wszystkim uczniom, którzy oddali swoje głosy, angażując się w ten ważny proces demokratyczny.
Nowy Samorząd Uczniowski ma przed sobą wiele interesujących wyzwań i możliwości, aby wprowadzać pozytywne zmiany w naszej szkole. Będziemy razem dążyć do tworzenia jeszcze lepszego środowiska edukacyjnego!!