DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Jak co roku – 14 października celebrowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Co prawda, pandemia zakłóciła tę cykliczność, ale teraz mogliśmy już powrócić do zwyczajów związanych z tą uroczystością. Obchody  tego dnia w naszej szkole przypadły na 13 października. Były one  bardzo wyjątkowe, ponieważ gościliśmy włodarza gminy Nawojowa – dr. inż. Stanisława Kiełbasę, emerytowanych nauczycieli, pracowników naszej szkoły, dyrektorów szkół z całej gminy, przedstawicieli Rady Rodziców oraz Panią Dyrektor ZOE wraz z pracownikami.

 Spotkanie rozpoczęliśmy od części artystycznej, w której brali udział uczniowie klasy 3a, 3b, 6a, 6b, 8a i 8b. Podczas występu mogliśmy podziwiać ich muzyczne i aktorskie talenty. Nie zabrakło również humorystycznego akcentu w postaci filmiku przedstawiającego obraz nauczyciela z perspektywy najmłodszej części naszej społeczności szkolnej. Następnie odbyła się część oficjalna, podczas której głos zabrał wójt gminy Nawojowa. Uroczyście wręczył nagrody wyróżnionym nauczycielom. Później Pan Dyrektor – Paweł Bodziony złożył życzenia wszystkim pracownikom  naszej szkoły i podziękował uczestnikom za udział w uroczystości.

Wszystkim pracownikom naszej szkoły chcielibyśmy złożyć najlepsze życzenia. Niech każdy kolejny dzień w naszej szkole będzie jeszcze lepszy od poprzedniego! 🙂