WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W piątek 7 października 2022 r. odbyły się kolejne w historii naszej szkoły wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023. Poprzedzone były tygodniową kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje propozycje działań na plakatach umieszczonych w dozwolonych miejscach, widocznych dla każdego oraz rozdawali ulotki promujące ich kandydaturę. Mieli również możliwość przedstawienia swojego programu wyborczego podczas krótkiej prezentacji na sali gimnastycznej przed samymi wyborcami – uczniami klas IV – VIII.

Wybory były tajne, każdy oddawał głos na odpowiedniej karcie, następnie wrzucał go do specjalnie przygotowanej urny. W głosowaniu wzięli udział uczniowie jak i nauczyciele naszej szkoły. Głosy zostały policzone komisyjnie przez uczniów klasy 6a oraz dwóch nauczycieli odpowiedzialnych za przygotowanie wyborów.

WYNIKI WYBORÓW

Przewodniczący szkoły  – Filip Jabłoński VIb
Zastępca – Justyna Południak VIIIa
Skarbnik – Anna Orzechowska VIIIa
Sekretarz – Dariusz Pierzchała VIIIb

Sekcja dekoracyjno – organizacyjna – Sandra Filarowicz IVb, Adrianna Wiktor IVb, Michał Wiktor VIb

Opiekunowie : Monika Kłap i Małgorzata Podwika

Wszystkim, którzy zgłosili swoją kandydaturę do Samorządu Uczniowskiego, gratulujemy odwagi i zaangażowania, a tym którzy się do niego dostali życzymy samych sukcesów. Mamy nadzieję, że nasza szkoła znów zacznie tętnić życiem, które wcześniej zostało zakłócone wybuchem pandemii.