X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Jak co roku nasza szkoła brała udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. W tym dniu ludzie z całego świata uświadamiają innym, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym, udowadniają, że można uczyć się jej z przyjemnością, a jej znajomość owocuje w trudach codziennego dnia. 2 października 2020 r. cały świat jak i uczniowie klas od 4 – 8 naszej szkoły uczestniczyli w X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W naszej szkole zostały przeprowadzone egzaminy z tabliczki mnożenia dla chętnych. Uczniowie mieli okazję odświeżyć sobie niezbędną wiedzę, dzięki gazetce matematycznej i zamieszczonym na niej informacjom w dniu święta uczniowie mierzyli się z łamigłówkami matematycznymi, które cieszyły się zainteresowaniem. Propagowaliśmy zasadność uczenia się tabliczki mnożenia, a także matematyki. Obchody X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji. „Eksperci Tabliczki Mnożenia” dostali upamiętniające medale i certyfikaty.  W tym roku nowością był konkurs matematyczno-logiczny online, w którym wzięło udział kilkoro uczniów naszej szkoły. Wspólna zabawa zachęciła wszystkich do dalszej nauki, a matematyczne święto na długo zostanie
w ich pamięci. Gratulujemy wszystkim „Ekspertom Tabliczki Mnożenia”.