SZANOWNI PAŃSTWO NAUCZYCIELE ORAZ RODZICE UCZNIÓW! DRODZY UCZNIOWIE!

Od poniedziałku 25 maja wkraczamy w nowy etap funkcjonowania szkół w roku szk. 2019/20. Zapewne znane są, z informacji medialnych oraz stron internetowych właściwych urzędów,  główne jego założenia. Przypomnijmy je pokrótce:

  1. Za zgodą Rodziców możliwe jest uczestnictwo w zajęciach opiekuńczo – wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych uczniów klas I – III.
  2. Uczniowie klas VIII będą mogli brać udział w konsultacjach przedmiotowych (22 maja zostanie umieszczony na stronie inter. harmonogram). Osobami koordynującymi te spotkania będą kontaktujący się z nauczycielami i rodzicami wychowawcy klas.
  3. Dla uczniów klas VIII będzie czynna szkolna biblioteka.

Natomiast od następnego tygodnia, od 1 czerwca w konsultacjach przedmiotowych oraz z biblioteki będą mogli skorzystać uczniowie pozostałych klas.

Bardzo ważne jest, by podczas tych zajęć  zostały zachowane wszystkie standardy bezpieczeństwa sanitarnego. Dlatego mamy przygotowane odpowiednie procedury i bardzo prosimy o ich przestrzeganie, także w zakresie skorzystania z zarezerwowanej indywidualnej konsultacji.

                                                                                                 dyr. szkoły: Jacek Musiał