Drodzy Rodzice!

Ilekroć zwracamy się do Was zawsze mamy  w głowie kilka pytań, pomożecie, czy nasze działania mają sens, czy nie odmówicie nam Waszego wsparcia, wysłuchania chociażby. Dziś mamy kolejną prośbę, która dotyczy nas wszystkich. My nauczyciele wiemy to, że w szkole to nie tylko nauka i oceny, ale także działania wychowawcze. Obecnie odrabiamy tę jedną z najtrudniejszych, do której zaprosiliśmy Was, drodzy Rodzice, Lekcję Miłości.

Ostatnio nabraliśmy wielkiej energii, aby wspomóc naszego ucznia, Jakuba Tuczyńskiego i cały czas szukamy inspiracji do wzmocnienia naszych wspólnych działań. Wiemy też, że aby nasze wspólne akty dobroci się powiodły, potrzeba wytrwałości do kolejnych wyzwań. Wyzwaniem jest Adwent i, aby nie przespać tego cichego oczekiwania na przyjście Jezusa, trzeba coś zrobić!

10 grudnia przewidziane są spotkania z wychowawcami. Mamy cichą nadzieję, że ten dzień będzie Dniem Obopólnej Radości, nie tylko z powodu ocen, ale i możliwością pochwalenia Waszych dzieci, ile wkładają energii  właśnie w tę najtrudniejszą lekcję-  lekcję pomagania.

Tym razem prosimy Was o włączenie się w kolejną inicjatywę: Kiermasz słodkości i różności bożonarodzeniowych.  Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o upieczenie ciast ciasteczek, chlebka i co Wam wpadnie do głowy, aby tylko Wasz produkt znalazł w sprzedaży  się na kiermaszu. Prosimy Was również o kupowanie owych produktów.

Kiermasz świąteczny będzie trwał od 16 do 20 grudnia 2019 r.

Pomagając Kubusiowi, naszemu Aniołkowi, pomagamy samym sobie, dajemy dobry przykład naszym dzieciom i wypełniamy jedną z najtrudniejszych lekcji tu, na ziemi LEKCJĘ MIŁOŚCI!

Wszystkie ręce na pokład? Oczywiście, nie może być inaczej.

                                                                                         Cała społeczność uczniowska SP w Nawojowej

Wychowawcy są  odpowiedzialni w swoich klasach za zbiórkę produktów i przekazanie ich do osób odpowiedzialnych za kiermasz.