GMINNY DZIEŃ DZIECKA

W ubiegły poniedziałek – 3 czerwca uczniowie naszej szkoły celebrowali swój dzień na nawojowskim stadionie. Pod opieką Dyrekcji, wychowawców i nauczycieli, mieli okazję uczestniczyć w licznych atrakcjach i konkursach. Chętne osoby zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne w konkursie TalentShow, wzbudzając podziw i aplauz zgromadzonej publiczności. Ich występy były pełne pasji i talentu, co napawa nas ogromną dumą! Dziękujemy naszym przedstawicielom za podzielenie się swoimi niezwykłymi umiejętnościami: Jakubowi Michalikowi z kl. 3a za śpiew, Lenie Lelito z kl. 4a za recytację, Julii Janisz z kl. 6a za grę na skrzypcach, Natalii Nosal z kl. 5b za śpiew, Jakubowi Tokarczykowi z kl. 4a za grę na keyboardzie i Franciszkowi Pawlikowi za grę na akordeonie, Adriannie Wiktor z kl. 5b za grę na skrzypcach, Klaudii Pawlik z kl. 7a za sztukę tworzenia postaci z balonów, Katarzynie Góreckiej z kl. 7a i Martynie Góreckiej z kl. 6b za taniec. Nie możemy również zapomnieć o sportowych sukcesach naszych uczniów. Reprezentacja chłopców naszej szkoły, w składzie: Stanisław Matiichuk z kl. 8, Michał Wiktor z kl. 7a, Karol Obrzut z kl. 7a, Adrian Mółka z kl. 7b, Oskar Ruchała z kl. 6b, Oskar Twardy z 6b, Daniel Iwański z kl. 7b, wygrała mecz w zawodach piłki nożnej, pokonując inne drużyny z gminy. Ich zaangażowanie i determinacja przyniosły wspaniały rezultat! Na koniec, jako zwycięska drużyna, nasi chłopcy rozegrali mecz z przedstawicielami gminnych instytucji. W drużynie przeciwników grał nasz Pan Dyrektor, co dodało rozgrywce dodatkowych emocji! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za ich zaangażowanie oraz wspaniałą zabawę!