ZABAWA KARNAWAŁOWA

W miniony wtorek w naszej szkole odbyła się impreza dla uczniów klas 4-8. Z niecierpliwością przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia i dekorowaliśmy szkołę przez całe dwa dni! Naszym DJ-em był niezastąpiony i jedyny w swoim rodzaju przewodniczący szkoły – Filip Jabłoński z 7b, który przygotował playlistę zgodnie z życzeniami uczniów. Przerywnikami podczas tanecznych wygibasów były konkursy z nagrodami, które przeprowadził opiekun Samorządu Uczniowskiego – pani Małgorzata Podwika. Kolejną atrakcją była zrobiona przez uczniów ścianka w formie fotobudki, gdzie można było sobie dobrać różne gadżety wykonane przez panią ze świetlicy – Klaudię Tworzydło i zapozować do pamiątkowego zdjęcia! Serdecznie dziękujemy mamie naszego ucznia, Pani Joannie Jabłońskiej, za zasponsorowanie nam posiłku i napojów oraz Samorządowi Uczniowskiemu za słodką przekąskę. Dziękujemy również Pani Elżbiecie Konstanty oraz Panu Piotrowi Kożuchowi za organizację tej imprezy i naszym wychowawcom za opiekę!