Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Obchody tego dnia przypadły w naszej szkole 17 października. Swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt gminy Nawojowa dr inż. Stanisław Kiełbasa, Dyrektor mgr Marta Kozdroń oraz pracownicy ZOE, emerytowani nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców oraz Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. Spotkanie rozpoczęliśmy od części artystycznej przygotowanej przez uczniów klas piątych pod kierunkiem pani Eweliny Kleszcz oraz pani Doroty Mirek. Mogliśmy podziwiać talenty recytatorskie i wokalne podczas wyjątkowego koncertu życzeń. W dowód wdzięczności za trud pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej Samorząd Uczniowski wszystkich zebranych obdarował upominkami. Po występach uczniów życzenia na ręce Dyrekcji złożyła Pani Dyrektor mgr Marta Kozdroń oraz Rada Rodziców. Następnie głos zabrał Dyrektor szkoły mgr Paweł Bodziony, który złożył życzenia z okazji Dnia Nauczyciela oraz podziękował za wieloletnią pracę, osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz wręczył nagrody specjalne. Na chwilę wspomnień i refleksji zaprosili nas długoletni dyrektorzy naszej szkoły pan Tadeusz Frączek oraz pan Jacek Musiał. Po części oficjalnej spędziliśmy miłe popołudnie w towarzystwie zaproszonych gości.