POMAGAMY! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Weź udział w akcjach charytatywnych zorganizowanych
przez Szkolne Koło Wolontariatu i SU!

  1. ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZĄT

Do końca października 2023 trwa zbiórka karmy dla zwierząt. Karmę dla psów i kotów można przekazywać przez cały okres akcji do pojemnika umieszczonego przy dyżurce. Wszyscy uczniowie, którzy wezmą udział w akcji otrzymają na godzinach wychowawczych pozytywne wpisy z zachowania a uczniowie klas 0-III odznakę „PRZYJACIEL ZWIERZĄT”. Do karmy można dołączyć informację o darczyńcy: imię, nazwisko i klasa.

Zapraszamy do udziału w akcji uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkie klasy!

Zebraną karmę przekażemy do Schroniska dla zwierząt w Nowym Sączu.

  1. NAKRĘTKI DLA MAŁEJ WIKTORII CHOREJ NA SMA

Trwa kolejna edycja „Zakręconej akcji”. Plastikowe nakrętki należy wrzucić do kolorowego pojemnika przy dyżurce. Uczniowie uczestniczący w akcji otrzymają dodatnie punkty z zachowania. Zebrane nakrętki przekażemy małej Wiktorii Wróbel chorej na SMA.

  1. POMAGAMY UKRAINIE!

Nasza szkoła w ramach NCW włączyła się także do zbiórki żywności, środków higienicznych i środków czystości dla mieszkańców Parafii Kozliwka na Ukrainie. Żywnośc o długim terminie przechowywania /np. konserwy, cukier, makarony, kasze, itp./, środki higieny /mydła, żele, szampony, kremy, itp. oraz środki czystości / proszki, płyny do mycia, itp./ zbieramy do pojemnika przy dyżurce.

Zbiórka trwa do 15 października 2023 r.

Zapraszamy do udziału w naszych akcjach.

RAZEM MAMY WIĘCEJ MOCY”

Wolontariusze i opiekunowie wolontariatu