SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W GMINNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM

Uczennice i  Uczniowie z klasy II a: Julia Bogdańska, Maja Poręba  i Jakub Michalik oraz  z klasy VI b: Filip Jabłoński  i Stanisław Kłębczyk reprezentowali naszą szkołę  w GMINNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM, który odbył się 23 marca 2023 r. w GOK-u w Nawojowej.  Konkurs zorganizowany został przez Gminny Ośrodek Kultury  w Nawojowej i Gminną Bibliotekę Publiczną w Nawojowej.  Młodzi  artyści swój program, przygotowany  pod kierunkiem p. Renaty Cabak-Mleczko i p. Teresy Dorosz,  zaprezentowali się przed licznym jury w trzech kategoriach:

– w konkursie recytatorskim, gdzie między innymi  recytowali wiersze Wisławy Szymborskiej
i  Aleksandra Fredry oraz fragmenty prozy,

– w  konkursie poezji śpiewanej,

– w konkursie „ Wywiedzione ze słowa”.

Największe uznanie jury zyskał występ  recytatorów:   Jakuba Michalika z klasy II a, który zdobył III miejsce  w kategorii uczniowie kl. I-IV oraz  Stanisława Kłębczyka z klasy VI b, któremu przyznano II miejsce w kategorii uczniowie kl. V-VIII.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu  talentu i odwagi i życzymy kolejnych sukcesów. Brawo!!!!