XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

1 października tj. pierwszy piątek miesiąca, jak co roku nasza szkoła brała udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Uczniowie ze świetlicy oraz z poszczególnych klas naszej szkoły uczestniczyli w XI Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Uczniowie mieli okazje odświeżyć sobie niezbędną wiedzę, dzięki gazetce matematycznej i zamieszczonym na niej informacjom. W dniu święta uczniowie mierzyli się z łamigłówkami matematycznymi, grami i wykreślankami, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Propagowaliśmy zasadność uczenia się tabliczki mnożenia, a także matematyki, która króluje na co dzień w naszym życiu. Obchody XI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji. „Eksperci Tabliczki Mnożenia” dostali upamiętniające medale i certyfikaty.  Również w tym roku duża popularnością cieszył konkurs online, w którym wzięło udział kilkoro uczniów naszej szkoły. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim „Ekspertom Tabliczki Mnożenia” świetnej znajomości tabliczki mnożenia.