KOMUNIKAT na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/ 22

Szanowni Państwo, Rodzice naszych uczniów oraz Nauczyciele ! Drodzy Uczniowie !

Już za kilka dni rozpocznie się nowy rok szkolny, co najważniejsze w tradycyjny – stacjonarny sposób.

Wszyscy- zarówno Rodzice jak i Nauczyciele oraz Uczniowie gorąco tego pragniemy, oczekując, że po miesiącach zdalnego nauczania, faktycznie zawieszenia tradycyjnych międzyludzkich kontaktów, sytuacja wróci do normy.

Mamy nadzieję, że każdy z nas, w ramach swoich możliwości i kompetencji, zrobi wszystko, aby ten stan, na ile to możliwe, utrzymać jak najdłużej, najlepiej przez cały nadchodzący rok szkolny.

Wszyscy pragniemy we wzajemnym szacunku i życzliwości przystąpić do nauki i pracy. Dlatego proszę pamiętać o szczególnym priorytecie, którym kierować się będziemy od 1 września 2021 r. – o bezpieczeństwie zdrowotnym – przestrzeganiu przyjętych w szkole reguł sanitarnych, ale w sposób „zdroworozsądkowy” – z empatią i ciepłym zrozumieniem.

Niestety z powyższym wiążą się pewne ograniczenia i dodatkowe obowiązki dotyczące dezynfekowania rąk, noszenia maseczek w przestrzeniach wspólnych, zachowywania dystansu społecznego. Wszystkie szczegółowe ustalenia znajdują się w Regulaminie szkolnym na czas pandemii. Możliwe też będzie zaszczepienie dziecka powyżej 12 lat w szkole (Rodzice mogą również z tego skorzystać)

Ustalenia na 1 września 2021 r.

Msza św. dla oddz. przedszkolnych oraz wszystkich klas I-VIII rozpocznie się o g. 8.00 w nawojowskim kościele. Następnie przejdziemy do budynków szkolnych na spotkania z wychowawcami:

  1. Oddział przedszkolny „a” – w sali nr: 6 (wejście główne „stary budynek” dolny korytarz), wychowawca p. mgr Paulina Pawlak

    Oddział przedszkolny „b” – w sali nr 7 (wejście główne „stary budynek” dolny korytarz), wychowawca p. mgr Bogumiła Wiktor

2. Klasa Ia – w sali nr 10 : (wejście boczne „stary budynek” górny korytarz)

wychowawca p. mgr Renata Cabak-Mleczko, wchodzą też: 2a, 2b

Klasa Ib – wychowawca p.mgr Małgorzata Homoncik– sala nr 28

(wejście główne do „nowego budynku” ) wchodzą też: 3a, 3b

Klasy IV – wychowawca 4a- p. mgr Agnieszka Kiercz

Klasy IV – wychowawca 4b- p. mgr Paweł Bodziony

Klasy IV-VIII wchodzą głównym wejściem do „nowego budynku”.

Świetlica szkolna będzie czynna w g. 6.30-16.00- pierwszeństwo w przyjęciu będą miały dzieci pracujących rodziców, w tym pracujących w służbie zdrowia.

W związku z akcją informacyjną dot. szczepień, dyrektor szkoły zaprasza do szkoły Rodziców dzieci 12 letnich na spotkanie 02.09.2021 r. o g.16.00 w s.13.